Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 06.01.2010 10:29:23 

Práce všeho druhu

Výměnné reklamní systémy
Výměnné reklamní systémy(je zde i možnost výdělku)
 
sms.zaweb.eu : vaše provize je 200 Kč za každého plně registrovaného a aktivovaného uživatele, kterého získáme přes Váš referenční odkaz či banner! .Něco unikátního, tohle si nesmíte nechat ujít.
ZaWeB
partner2.invia.cz/ : Je to  společnost, která platí 3 kč za kliknutí na baner  plus 300 kč za to když  si někdo  objedná zájezd přes  vás !!! Sám toto používám a je to naprosto perfektní si dobře přividělat.Sám si přez tuto společnost vydělám v průměru za měcíc 3 000,-kč není to super nic nedělat a vydělávat. A můžete mít i víc, když se budete starat.
                                           
aukro:Aukro je naprosto super věc!! Jedná se o internetový aukční systém, kde můžete koupit nebo prodat téměř cokoli. Můžete zde sehnat věci, které jste už dlouho sháněli. Můžete se zbavit věcí které už nepotřebuje!!!Rozhodně doporučuji se registrovat a naplno využívat služeb, které aukční portál Aukro poskytuje. Při registraci získáte zdarma 50,-! A věřte že za 50 korun se na aukro dá koupit snad vše. Od staršího pc až po nový LCD monitor! Tak to zkuste.
 
 50 Kč zdarma za registraci!!! A NEJEN TO!!! Zaregistruj se a vyhraj MP3 přehraváč!!!
Aukro.cz
Reklama24:Je výměnný reklamní systém, který byl navržen na základě znalostí a zkušeností nabytých několikaletým studiem internetové reklamy. Při tvorbě systému byl brán ohled zejména na požadavky inzerentů, správců prestižních velkých serverů, i webmasterů menších stránek.
           
TOPlist
 Vytvořeno službou WebSnadno.cz  |  Nahlásit protiprávní obsah!  |   Mapa stránek